MAREK BOHUNICKÝ

Som 42 ročný muž a 14 rokov otec. Pred cca 30 rokmi som začal študovať bojové umenia, ktoré vyučujem 25 rokov. Postupne som absolvoval rôzne výcviky pre prácu s telom a dotykom, psychoterapeutické výcviky. Najviac ma ovplyvnil výcvik Proces-orientovanej psychoterapie, ktorú študujem 8 rokov, výskum o hanbe a zraniteľnosti, ktorému sa venujem 5.rok. 10 rokov študujem systemické konštelácie.

V súčasnej dobe sa venujem najmä lektorovaniu a prednáškam, individuálnej a skupinovej práci. Som vo výcviku práce s hanbou, pod inštitútom The Santa Fe Institute for Shame-Based Studies (SFISS).

Využívam spojenie prvkov bojových umení, proces-orientovanej psychoterapie a šamanizmu, kraniosakrálnej biodynamiky a tantry. Tieto som pôvodne vyučoval ako samostatné smery, ale nakoniec som ich spojil do uceleného systému Body Intelligence.

Upútavka na Body Intelligence: https://www.youtube.com/watch?v=1t-y1ylI_Bc Milujem bytie v prírode, masáže, hudbu, zdieľanie s priateľmi, užívam si dobré filmy a tanec. Mačkovité šelmy. Z pracovnej oblasti milujem zdieľanie svojich skúseností s ľuďmi, vzájomné učenie sa.

 

ZDRAVÉ HRANICE

Piatok 15. novembra 2019 o 9:15

DOTYK AKO REČ DUŠE

Nedeľa 17. novembra 2019 o 9:00

PRELÍNANIE: MUŽSKO – ŽENSKÝ KRUH

Nedeľa 17. novembra 2019 o 12:00

 

Web: https://www.skolacloveka.sk/
Email: info@skolacloveka.sk
Facebook: https://web.facebook.com/skola.cloveka
Tel: 0910210830